Şişli Arçelik Kombi Servisi

Şişli Arçelik Kombi Servisi

Şişli Arçelik Kombi Servisi

FERİKÖY KOMBİ TAMİRİCİSİ- BAKIM VE SERVİS HİZMETLERİ-

Feriköy Arçelik Kombi Tamircisi ve Servisi, Feriköy Kombi Tamiri, Feriköy Kombi Bakımı, Feriköy Kombi Servis Montajı, Feriköy Kombi Arıza, Feriköy Kombi Servis, Feriköy Teknik Servis, Kombi, Kombinin Ses Sorunları, İstanbul Feriköy İlçesi, Kombi Tamir Feriköy, Kombi Şikayetleri Feriköy ilçesi, Feriköy Kombi Tamir, Kombi Yedek Parçaları, Feriköy Teknik Servis Hizmetleri.

Firmamız İstanbul Avrupa yakasında ki ilçelere ve Şişli çevresine hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla birlikte sizlere 2000 yılından bu yana kadar destek vermekteyiz. Kombilerinizde oluşabilecek her türlü onarım, bakım ve montaj uygulamaları yapmanın yanı sıra sizlere teorik olarak destek sağlamaktayız. Şişli kombi servisi sizden gelen yorumları değerlendirerek eksikleri tamamlamakta, çünkü sizlerinde düşünceleriniz bizler için önemli bir husustur. Kış mevsiminin yaklaşması havaların soğumasıyla birlikte ilk önce yapılması gereken işlem cihaz bakımı, Şişli Arçelik Kombi Servisi ekibimiz ürünlerinizin yıllık olarak periyodik bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Cihaz temizliğinin gereksinimi kadar kontrollerinde önemi bulunmaktadır.  Servisimiz sadece garanti dışında olan ürünlere bakmaktadır.

Şişli Arçelik Kombi Servisi destek ekibimize 0534 058 68 68 hatlı numara üzerinden ulaşarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Teknisyen ekiplerimiz sorunlarını dile getirerek bir gün içerisinde cihazınızın onarım veya bakımını gerçekleştirmektedir. Onarım gerçekleşen cihazlara firmamız 1 yıl ücretsiz garanti kapsamı altına alarak sizler ve ürünleriniz ile ilgilenmektedir. Haftanın her günü hizmet ekibimiz saat 09.00-19.00 arasında kesintisiz sizler ile ilgilenmektedir.

Aşağıda belirtmi