Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kurumsal Kombi Servisi Hizmetleri

Teknolojinin geliştiği günümüzde ısınma amacı ile eski yöntemler yerine kombiler kullanılmaya başlamıştır. Kış aylarının soğuk havasından korunmak amacı ile kullanılan kombiler sıcak su ihtiyacını da karşılar.

 

  Yaz sıcaklarının hiç bitmeyeceğini düşünen kişiler, kış mevsiminin gelmeye başlaması ile beraber kombilerinin bakımlarını aksatmadan yaptırmalıdır. Doğalgaz ücretlerinin arttığı günümüzde kombi bakımı çok önemlidir.

  Kombilerde meydana gelen arızalar, kombilerin istenen performans ile çalışmasını engeller. Bu durumda, kombinin derecesi ne kadar yükselir ise yükselsin ortam ısınmaz. Ayrıca ödenen doğalgaz faturası da son derece yüksek olur.

 

  Yüksek fatura ve kış soğuklarından korunmak istiyorsanız, Beşiktaş kombi servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kombilerinizin montajı, bakımı, tamiri ve yedek parça değişimi gibi konularda ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

 

 Kombilerinizi Doğru Yere Monte Ediyor ve Tasarruf Etmenizi Sağlıyoruz

 

  Kombi alındığı zaman dikkat edilmesi gereken ilk ayrıntı, kombinin doğru yere monte edilmesidir. Herkesin ev ya da işyerinin konumu farklı olduğu için kombilerin yerleri de değişmektedir.

 

  Üstün kalitede hizmetler sunan firmamız, ön keşif çalışması yaparak kombileriniz için en doğru yeri belirler. Montajın yapılacağı yer belirlendikten sonra kombiniz monte edilerek çalışır vaziyette teslim edilir. Kombi montajının doğru yere yapılmasının avantajları şunlardır:

 

 -Kombiler daha verimli ve yüksek performans ile çalışır.

 -Mekanlar daha çabuk ve daha fazla ısınır.

 -Ödenen elektrik faturası azalır.

 -Kombilerin kullanım süresi uzar.

 

  Kombi servisi sektörünün öncüsü olan firmamız, kuruluşundan bu yana misyon ve vizyonları doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için en hızlı ve kaliteli hizmeti sunan ekibimiz, bu amacını başarmış ve % 100 müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

 

  Montaj hizmetleri dışında Beşiktaş kombi tamiri. Beşiktaş kombi bakımı konusunda da firmamıza güvenebilirsiniz. Alanında deneyimli olan uzman bir ekip ile çalışan firmamız, garantili hizmetleri ile kış aylarını sıcacık ortamlarda geçirmenizi sağlıyor.

 

 Her Türlü Arıza Anında Tamir Edilir

 

  Kombilerin sürekli kullanılması ya da teknik bir sorun yaşanması, kombilerde arızaya neden olmaktadır. İstanbul gibi kış mevsimi soğuk geçen bir kentte kombi servisi çok daha önemli bir hale gelmiştir. Bunun bilincinde olarak sektöre adım attık ve yeniliklerimiz ile sektöre yön vermeyi başardık.

  Kombi servisi hizmetlerimiz ile kombilerinizi daha uzun süre kullanmanız ve istediğiniz performansı sağlamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kombilerinizde yaşayabileceğiniz şu arızalar için bizi hemen arayabilirsiniz:

 -Kombi çalışıyor ancak ısıtmıyor,

 -Kombi patlamalı yanıyor,

 -Sıcak su açıldığı zaman petekler normalden fazla ısınıyor,

 -Radyatörün üst kısmı sıcak iken alt kısmı soğuk oluyor,

 -Kombi su akıtıyor,

 -Kombiden gürültüler geliyor,

 -Kombiden sıcak su gelmiyor.

 

  Yukarıda sayılan sorunların her biri, sık sık karşılaşabileceğiniz durumlardır. Bu sorunlardan herhangi birini yaşadığınız anda bizleri arayabilirsiniz. İşinde uzman olan ekibimiz, en kısa sürede adresinize ulaşarak kombilerinizi tamir eder.

  Kombi Bakımı İle Uzun Süre Konforlu Kullanım

  Kombilerin montajı ve tamiri kadar bakımı da çok önemlidir. Kombi tesisatının sağlıklı bir şekilde çalışarak uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, düzenli olarak bakımını yaptırmalısınız. Bakımı aksatılan kombilerin verimi düşerek ömrü kısalır.

Randevu Alın